Хіба ви не хочете запам'ятати своє весілля і провести його оригінально. Але Вам не хочеться екстриму. Тоді виїзна весільна церемонія в парку або на природі підійде найкраще.

Багато сучасних наречені мріють про те, щоб їх весілля пройшло не в задушливих приміщеннях ЗАГС і кафе, а на відкритій зеленій галявині або в прекрасному парку. Таке торжество виглядає оригінально, незвично і просто красиво.

Оформлення весілля драпірованими тканинами, шифоном, шовком

Драпірування тканиною - це прекрасний спосіб зробити Ваше весілля стильною і унікальною. Використання різноманітних матерій при оформленні виїзної церемонії і банкетного залу дозволяє реалізувати різноманітні задумки дизайнера.

У закордонних фільмах можна бачити, як у день весілля у дворах ставлять квіткові арки, розвішують квіти і стрічки на деревах, натягають тенти над столиками для гостей. Але погодні умови на території нашої країни рідко бувають ідеальними. Тому весільне застілля в більшості випадків проводиться в приміщенні. Та й традиції декорування в нас трохи відрізняються (хоча в останні роки багато елементів ми почали переймати із західних країн). Яку ж ідею можна «взяти на озброєння», щоб красиво і зі смаком оформити приміщення для весільного банкету?

0 Зелене весілля День укладення шлюбу. Це найперший ювілей. Він є днем самого весілля і точкою відліку нових річниць. Зелене весілля святкується протягом першого року після укладення подружнього союзу кожного місяця в число весілля. Зазвичай дарують квіти, особливо звертаючи увагу на те, скільки вони простоять. Символ цього ювілею - листя мирту у весільному вінку, який наречена сплітає собі в день весілля.

Весілля – це хвилююча,зворушлива і по-справжньому романтична подія,яка запам’ятовується людині на все життя.

Для того,щоб весілля запам’яталось неординарним,ексклюзивним святом для кожної пари воно завжди має супроводжуватись прикрасами:живими та штучними квітами,повітряними кулями і,звичайно,ж драпірованими тканинами:атласом,шифоном та шовком.