Тематичне весілля

Це весілля, яке має тему, якийсь  задум. Усе, що відбуватиметься на такому святі відповідає певній темі: морське весілля, весілля байкерів, весілля-маскарад, в українському, японському, індійському стилях, гангстерське, в стилі італійської мафії і т.д. 

Класичне європейське

Класичне європейське весілля вважається найвишуканішим для кожної сучасної нареченої. На відміну від наших вітчизняних весіль на європейському не вітається розташування столів буквою Г або П. Зазвичай це маленькі столики в середньому на 8-12 чоловік, форма столів може бути кругла або ж квадратна. Банкет триває в затишному ресторані з приємною атмосферою. Якщо планується невелике весілля, бенкет можна замінити фуршетом.

Тактовний ведучий - обличчя весільного торжества. Він нікого не витягує на конкурси, не примушує говорити тости і веде весілля легко і невимушено, використовуючи дотепні жарти і нікого не ставить у незручне становище. 

Весільна поліграфія – запрошення, банкетні картки, номерки на столи, схема розсадки, книга побажань та інше. Все виконано в одній колірній гамі або ж в одному стилі. Стрічки, мережива, намистини, тиснення - все що дозволить фантазія, може бути втілене в життя.

Вінчання в церкві

Кожна молода пара на Русі, вступаючи в шлюб, з давніх-давен поєднується в храмі. Таким чином, молодята брали відповідальність перед Богом і церквою, даючи клятву не руйнувати посланий союз. Тому підготовка завжди була частиною одруження. Ми з радістю надамо вам необхідну організації декору цього чудесного, хвилюючого дійства. Отже, якщо ви плануєте провести таїнство шлюбу, необхідно організувати його так, щоб це свято запам'яталося вам особливо яскраво.