Оформлення весілля драпірованими тканинами, шифоном, шовком

Драпірування тканиною - це прекрасний спосіб зробити Ваше весілля стильною і унікальною. Використання різноманітних матерій при оформленні виїзної церемонії і банкетного залу дозволяє реалізувати різноманітні задумки дизайнера.

Так, найбільш часто при весільної драпіровці використовують легкий шовк і напівпрозорий шифон. Перший вид тканини прекрасно підходить для скатертин, «спідниць», чохлів на стільці.

Наприклад, на весільному банкеті буде відмінно виглядати меблі, прикрашена білим шовком з темно-червоними елементами кшталт стрічок або бантів. А для весняного свята підійдуть чохли, скатертини блідо-зеленого відтінку з насиченими темними елементами.

Шифон в свою чергу ідеально підійде для оформлення весільної арки. Легка, струмуюча матерія в поєднанні з квітковими композиціями виглядає чудово. Гірлянди з шифону також нерідко розвішують по периметру залу для весільного банкету або на стелі.

Оформлення весілля драпірованими тканинами шифоном шовком

У весільній драпіровці тканиною також використовують щільні матеріали. Так, оксамит або парча, розвішані по стінах залу, створять воістину королівську, розкішну обстановку.

Однак для того, щоб правильно підібрати кольори й потрібні матеріали для прикраси весільного залу тканиною, слід мати чималий досвід і талант. Тому довірте цю нелегку справу професіоналам, які прекрасно оформлять вибране Вами місце.